Yaşam

Yönetmen David Fincher’ın Netflix’te Yayınlanan Filmi “The Killer”ı İzleyenlerden İlk Tepkiler!

David Fincher’ın merakla beklenen filmi ‘The Killer’ bugün Netflix’te yayınlandı. Günlerdir sosyal medyada filmin gelmesini sabırsızlıkla bekleyenler sonunda izlemeye başladı. Bakalım izleyiciler bu gerilim ve dram dolu harika film hakkında ne düşünüyor?

David Fincher’ı nereden tanıdığımızı sorsalardı onu Fight Club, The Social Network, Zodiac, Panic Room ve The Curious Case of Benjamin Button, Gone Girl ve Seven filmlerinden tanıdığımızı söylerdik.

61 yaşındaki ünlü yönetmen, Hollywood’un en beğenilen isimleri arasında yer alıyor. Özellikle gerilim türündeki filmleriyle izleyiciyi koltuğuna yapıştırdığını söylersek yalan söylemiş olmayız.

…ve nihayet yeni filmiyle karşınızda. Merakla beklenen “The Killer” filmi bugün (10 Kasım) Netflix’te yayınlandı.

Filmin ekibinde hiçbir şey yok! Filmde Michael Fassbender, Tilda Swinton, Charles Parnell, Arliss Howard ve Kerry O’Malley gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Peki sinema ne anlatıyor?

Bu filmde Michael Fassbender, zalim bir ölüm meleği olan Katil rolünü canlandırıyor. The Killer, ahlaki açıdan çökmüş bir dünyada hayatta kalmaya çalışan profesyonel bir suikastçının hayatını konu alıyor.

Acımasız ölüm meleğimiz kendisine verilen görevleri yerine getirmek için dünyayı dolaşıyor. Ancak yaptığından pişmanlık duymaya başlar.

Hikayesi gerçekten ilgi çekici değil mi? Bakalım izleyiciler Katil hakkında ne düşünüyor…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Sinema hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyurun yorumlara… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu